Reference

ABB Brno, Hlohovec - Saneca, KLZ Zlín, VUT - chemická fakulta, VUT - Metalografická laboratoř, Rakona - laboratorní nábytek, LABO MS, Sika Modřice, ČD, VF Černá Hora, Gymnázium ABCD Znojmo, ARCHEOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR Dolní Dunajovice, ZŠ A MŠ Syrovice, ZŠ Jana Babáka Brno, Czech Aerosol Vevěty... aj.

Pouze kladné recenze. Přesvěčte se na portále remeslnici.cz i na profilu google.com


Ukázky vybraných referencí od konečných zákazníků.

Simona Morávková

***** 

Poptávka po nových skříňkách ke staršímu nábytku a rámu včetně dvířek do panelové šachty.

„Poděkování za nábytek na míru, to s čím nás jinde odbyli, firma Framab pro nás udělala bez rozdílu, jestli se jedná o menší zakázku a pro jiné, nezajimavou. Dělali pro nás nové skříňky a také rám s dvířky do panelové šachty, vše dle našich požadavků a rychle.“

Lenka Medunová

*****

Poptávka po kuchyňské lince do pětičlenné rodiny.

Obrovská spokojenost a díky celé firmě. Od začátku až do konce všechno klaplo na velkou 1 a výsledkem je nádherná a hlavně praktická kuchyňská linka

Paní Kateřina Houdová

*****

Poptávka po pracovní sestavě (stůl se skříňkou a knihovnou)

S panem Fraňkem byla výborná spolupráce. Nejdříve jsem požadovala jen pracovní sestavu - stůl, skříňky, knihovna v jednom komplexu, ale díky příznivé ceně jsme se domluvili i na vestavěnou skříň, aby v pokoji vše ladilo do jedné barvy a materiálu. Cena byla dodržena vč. s termínem realizace. Mým dodatečným požadavkům bylo na místě vyhověno. Firmu framab doporučuji, sama je znovu oslovím v případě potřeby.

Paní Nikola Dzurendová

***** 

Poptávka velké vestavěné skříně s 4 posuvnými dveřmi z bílého a hladkého korpusu, dveře bílý lesk, kování a úchyty v barvě alu. 

„Po realizaci vestavěné skříně od pana Fraňka a naprosté spokojenosti jsme si nechali udělat i další nábytek - menší skříňky do dětského pokoje. Vše proběhlo opakovaně v pořádku s dobrou domluvou. Výroba i montáž byla také v rychlém termínu.“

Pan Kamil Rajdl

*****

Poptávka atypické vestavěné skříně do panelového domu v Brně. 

„S realizací jsme spokojeni, skříň je hezky a kvalitně provedená, vše proběhlo rychle, dle domluvy. Doporučuji a děkuji.“

Pan Hubáček

***** 

Poptávka po kuchyňské lince do L včetně spotřebičů - elektrická trouba, plynová deska do 50 000 Kč.

 

„Kuchyně je hotová, s panem Fraňkem a jeho firmou proběhlo vše v pořádku bez problémů. Termín, cena, montáž dopadla podle harmonogramu. Pana Fraňka mohu doporučit“

Paní M. Žáková

***** Brno

Poptávka po kuchyňské lince na míru.

"S firmou pana Fraňka jsme byli velmi spokojeni. Setkali jsme se s šikovnými mladými lidmi, vstřícností a ochotou a seriozním jednáním. Všem, kdo si chtějí nechat vyrobit nábytek, vřele doporučuji. Budete spokojeni jako my." Mgr. Miroslava Žáková, BRNO 

Pan Michal Lexa

*****  Žabovřesky

Poptávka po kuchyňské lince na míru, po dětské, patrové posteli a vestavěné předsíni.

"Poděkování za krásnou kuchyň a nejen to. Váše práce je dokonalá ve všech směrech. Máte skvělé nápady, dokážete ve všem poradit. Kvalita odvedené práce na jedničku.

Dochvilnost, preciznost, snaha vyjít zákazníkovi vstříc. A co se nám velice se ženou líbí, že máte vlídný a lidský přístup. Velice vřele všem doporučuji služby pana Fraňka."

Pan Jindřich

*****

Poptávám výrobu a montáž vestavěné skříně do předsíně bytu. Rozměr vxšxh = 258x90x82 cm. Skříň by měla obsahovat v dolní části cca 3 různě hluboké zásuvky, v horní části police a uprostřed prostor s šatní tyčí na věšení oděvů. Dveře pantové. Prosím o (hrubý) odhad ceny a možného termínu zhotovení/montáže.

"S realizací jsme spokojeni, skříň je hezky a kvalitně provedena a vše proběhlo rychle, dle domluvy. Doporučuji a děkuji."


Paní Karolína

*****

Poptávám výrobu nábytku, konkrétně komody a nočních stolků do ložnice. Rozměry komody 396 x 110 x 60 cm a stolků - kostka s rozměry cca 40 cm. Vše v čistě bílé barvě (lesk). Určitě bysme chtěli něco hladkého, bez úchytek, konkrétní vzhled bychom upřesnili. Realizace by měla být nejpozději do konce roku, očekávaná cena cca 30 000 Kč.

„Velká spokojenost,super komunikace i dodržení terminu. Určitě doporučujeme!!“

Paní Diana

*****

 Poptávka vestavěné skříně na míru 

(260x150 cm) Materiál lamino s posuvnými dveřmi a lesklý materiál. Kombinace bílá-černá (požadvuji cenovou nabídku)

"S realizáciou sme veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku a rýchlo. Termín aj cena bola dodržaná, komunikácia bola veľmi dobrá, pán Franěk prišiel na meranie hneď. Keď bola skriňa hotová (trvalo to asi 2,5 týždňa), tak sa ozval a dohodli sme termín. Samotná montáž v byte trvala asi 4 hodiny, takže to šlo veľmi rýchlo. Truhlárstvo pána Fraňka by som určite doporučila a dúfam, že budeme mať možnosť spolupracovať ešte aj v búdúcnosti. Ďakujeme."

Objednejte si nezávazně naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.