Reference

ABB Brno, Hlohovec - Saneca, KLZ Zlín, VUT - chemická fakulta, VUT - Metalografická laboratoř, Rakona - laboratorní nábytek, LABO MS, Sika Modřice, ČD, VF Černá Hora, Gymnázium ABCD Znojmo, ARCHEOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR Dolní Dunajovice, ZŠ A MŠ Syrovice, ZŠ Jana Babáka Brno, Czech Aerosol Vevěty... aj.


Paní M. Žáková

***** Brno

Poptávka po kuchyňské lince na míru.

"S firmou pana Fraňka jsme byli velmi spokojeni. Setkali jsme se s šikovnými mladými lidmi, vstřícností a ochotou a seriozním jednáním. Všem, kdo si chtějí nechat vyrobit nábytek, vřele doporučuji. Budete spokojeni jako my." Mgr. Miroslava Žáková, BRNO 

Pan Michal Lexa

*****  Žabovřesky

Poptávka po kuchyňské lince na míru, po dětské, patrové posteli a vestavěné předsíni.

"Poděkování za krásnou kuchyň a nejen to. Váše práce je dokonalá ve všech směrech. Máte skvělé nápady, dokážete ve všem poradit. Kvalita odvedené práce na jedničku.

Dochvilnost, preciznost, snaha vyjít zákazníkovi vstříc. A co se nám velice se ženou líbí, že máte vlídný a lidský přístup. Velice vřele všem doporučuji služby pana Fraňka."

Pan Jindřich

*****

Poptávám výrobu a montáž vestavěné skříně do předsíně bytu. Rozměr vxšxh = 258x90x82 cm. Skříň by měla obsahovat v dolní části cca 3 různě hluboké zásuvky, v horní části police a uprostřed prostor s šatní tyčí na věšení oděvů. Dveře pantové. Prosím o (hrubý) odhad ceny a možného termínu zhotovení/montáže.

"S realizací jsme spokojeni, skříň je hezky a kvalitně provedena a vše proběhlo rychle, dle domluvy. Doporučuji a děkuji."


Paní Karolína

*****

Poptávám výrobu nábytku, konkrétně komody a nočních stolků do ložnice. Rozměry komody 396 x 110 x 60 cm a stolků - kostka s rozměry cca 40 cm. Vše v čistě bílé barvě (lesk). Určitě bysme chtěli něco hladkého, bez úchytek, konkrétní vzhled bychom upřesnili. Realizace by měla být nejpozději do konce roku, očekávaná cena cca 30 000 Kč.

„Velká spokojenost,super komunikace i dodržení terminu. Určitě doporučujeme!!“

Pan Hubáček

*****

Poptávaná kuchyňská linka do tvaru L (210x270) včetně vestavěných spotřebičů. Cena do 50 000,- 

 „Kuchyně je hotová, s panem Fraňkem proběhlo vše bez problémů. Termín, cena, montáž podle harmonogramu. Pana Fraňka mohu doporučit. Hubáček.""

Paní Diana

*****

 Poptávka vestavěné skříně na míru 

(260x150 cm) Materiál lamino s posuvnými dveřmi a lesklý materiál. Kombinace bílá-černá (požadvuji cenovou nabídku)

"S realizáciou sme veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku a rýchlo. Termín aj cena bola dodržaná, komunikácia bola veľmi dobrá, pán Franěk prišiel na meranie hneď. Keď bola skriňa hotová (trvalo to asi 2,5 týždňa), tak sa ozval a dohodli sme termín. Samotná montáž v byte trvala asi 4 hodiny, takže to šlo veľmi rýchlo. Truhlárstvo pána Fraňka by som určite doporučila a dúfam, že budeme mať možnosť spolupracovať ešte aj v búdúcnosti. Ďakujeme."

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.