Kuchyňské linky


Chcete renovovat starou kuchyni nebo si pořídit zcela novou moderní kuchyni?

Společně můžeme kuchyňskou linku naplánovat, navrhnout, dát si termíny a poté bude zcela na nás konečná montáž přesně podle vašich představ.

Během návrhu a plánování nabídneme možné varianty materiálů, dekorů, kování, a také doplňků.

Nabízíme dodávku kuchyňských spotřebičů od různých výrobců, které společně s kuchyní dodáme až k vám.

Jsme schopní vám zajistit také provedení rozvodů vody, plynu, odpadů a elektroinstalace včetně zednických a obkladačských prací.

Kuchyně na míru nemají omezení ve velikostech ani ve tvaru. Mezi již realizovanými kuchyňskými linkami si můžete prohlédnout: 

  • Moderní kuchyňské linky na míru pro každého
  • Moderní kuchyňské linky ve tvaru U
  • Moderní kuchyňské linky ve tvaru I
  • Moderní rohové kuchyňské linky
  • Prostorově velké kuchyňské linky s ostrůvkem
  • Kuchyně do menších prostor

Prohlédněte si naši práci ve fotogalerii a inspirujte se. 

Reference našich klientů jsou důkazem každého kvalitního a spolehlivého dodavatele výrobků a služeb. 

Chybí vám nějaká informace, chcete přímo objednat? Využijte náš poptávkový formulář a kontaktuje nás.


Máte představu, jak by měla vaše kuchyně na míru vypadat?


Pošlete nám nákres, fotku nebo stránky, kde jste našli přibližnou podobu vaší vysněné kuchyňské linky, pro nás není problém s vámi dále upřesnit jednotlivé dílčí požadavky a vymyslet vše do detailu podle vaší představy. 

Navrhneme kuchyni tak, aby odpovídala vašim nejnáročnějším touhám. Dlouhou životnost zajistí kvalitní materiál a nejmodernější technologie při jeho zpracování. 

Podívejte se do naší foto-kuchařky kuchyňských linek a nechte se inspirovat napříč různými tvary kuchyní, uspořádáním skříněk a spotřebičů, styly a barvami.

Můžete si také prohlédnout katalog našich dodavatelů s přehledem všech materiálů nebo se s námi přímo kontaktujte a probereme vše společně. Přidáme nějaké praktické tipy a nemusíte si pročítat stohy článků. 

Kuchyně vyrábíme a montujeme denně, takže vám rádi z praxe poradíme.


Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek pro Brno a jednotlivé městské části:

Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice

Také pro celý Brno - Venkov a Jihomoravský kraj

Otázky a odpovědi

Jak nás můžete kontaktovat?

Pokud jste úplně na začátku výběru vhodné kuchyňské linky a chcete probrat současné možnosti, které výroba na zakázku nabízí, tak klidně telefonicky: +420 731 586 023

Pokud máte již nějakou představu, třeba i fotografie prostor, kde bude kuchyně stát a například fotografie z hotové realizace, které jsou pro vás inspirací, tak nejlépe vše popsat a zaslat na e-mail: framab@seznam.cz


Využít můžete i poptávkový formulář: Vytvořte mi nabídku.

Kde je možné uskutečnit osobní setkání?

Osobní setkání je možné buď na adrese naší stolařské dílny 

Za Farou 813/43

664 41 Troubsko

nebo dorazíme přímo k vám, kde by měla být budoucí realizace kuchyňské linky a probereme ihned jaké jsou dispoziční a jiná kritéria při výběru správné linky . 

Provádíte i montáž kuchyňských linek, nebo pouze výrobu?

Bereme jako samozřejmost, že kuchyňské linky jak vyrobíme, tak i montujeme. Pokud si přál zákazník pouze výrobu, je to již pouze o domluvě a rádi vyjdeme klientovi vstříc. Je mnoho šikovných rukou, kteří si chtějí montáž udělat sami a my to plně respektujeme.